IV Powiatowe Targi Edukacyjne

17 marca 2014   Cekcyn  Gostycyn  Imprezy  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

IV Powiatowe Targi Edukacyjne odbędą się 4 kwietnia w godzinach 10.00 – 14.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi. Szkoły i inne placówki systemu oświatowego borykają się z problemami słabego naboru uczniów do klas pierwszych i podejmują rywalizację o kandydata. Targi Edukacyjne są doskonałym miejscem do efektywnej prezentacji publicznych i prywatnych, szkół i uczelni oraz innych placówek dydaktycznych.

W prezentację swoich szkół włączają się sami uczniowie. Dzięki ich pomysłom i rywalizacji na najciekawszą, najbardziej oryginalną promocję swojej szkoły, są niezwykle barwne. Atmosfera happeningu ośmiela młodych ludzi i ułatwia przeprowadzanie rozmów. Targi pomagają młodzieży w wyborze dalszej drogi kształcenia, a nauczycielom dostarczają wiedzy niezbędnej w kierowaniu młodych ludzi na właściwą drogę dalszej edukacji i kariery zawodowej.

Na tegorocznych targach zaprezentują się: Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Śliwicach, Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, Tucholska Szkoła Realna, Technikum Leśne, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi, Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi oraz Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Tucholi (tucholski.pl)

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2017 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl