Karnawałowa metamorfoza – zobacz efekty (ZDJĘCIA)

7 lutego 2017   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 1

Ile zmienić może stylistka, a dwie stylistki? Bardzo dużo. W miniony weekend Maja i Natalia zrealizowały voucher na Karnawałową Metamorfozę. W piątek i sobotę (3 i 4.02) Studio Metamorfozy w Tucholi odwiedziła zwyciężczyni konkursu, jaki ogłosiliśmy na portalu Tucholanin.pl. Do wygrania kompleksowa stylizacja oraz sesja zdjęciowa. W zgłoszeniu pani Marleny przeczytaliśmy „Jestem mamą dwójki dzieci i codziennie wyglądam tak samo,czas na metamorfozę czas na zmianę”. I zmiana nastąpiła. Jak wyglądała praca przy zmianie wizerunku, możecie ocenić poniżej. Niezwykła zmiana to zasługa Mai Kurlandt-Oświecińskiej oraz Natalii Pankanin. Zdjęcia wykonał Andrzej Drelich. Pani Marlena zgodziła się na wszystko, co zaproponowały stylistki. Ze zmiana koloru włosów musiała się „przespać”, resztę przyjęła bez mrugnięcia oka. Na zakończenie galerii porównanie z czym pani Marlena przyszła i jak wyglądała opuszczając Studio Metamorfozy w sobotę. Wkrótce też zaprezentujemy też kilka zdjęć z sesji zdjęciowej z panią Marleną.

Zbliżają się Walentynki, święto zakochanych. Postanowiliśmy wspólnie zaproponować vouchery na stylizację i sesję fotograficzną. Szczegóły znajdziecie na portalu Tucholanin.pl oraz profilach facebookowych tucholanin.pl i Studia Metamorfozy oraz apdfotografia. Już teraz przyjmujemy zapisy pod numerem telefonu 519136868.

Komentarze

comments

1 komentarz

  1. Bożena Kryger-Blijenberg / 7 lutego 2017 w 06:08

    Wow :) Brawo ! Jaka cudowna przemiana. Musiały wykonać ją zapewne czarodziejki :) Nawet nie wiedziałam że w Tucholi jest takie studio :)

Dodaj komentarz

© 2018 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl