Nowi w tucholskiej policji

13 sierpnia 2013   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Na sygnale  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

Służą w tucholskiej policji od trzech lat i był to dla nich okres przygotowawczy, teraz zostali wcieleni do służby stałej.

Zastępca komendanta powiatowego Policji w Tucholi komisarz Wiesław Gapa przyjął w szeregi funkcjonariuszy służby stałej dwóch funkcjonariuszy oraz przekazał gratulacje najlepszemu w powiecie dzielnicowemu.

W tucholskiej komendzie policji odbyła się uroczysta odprawa, podczas której dwóch policjantów zostało przyjętych w szeregi funkcjonariuszy służby stałej. Sierżanci Bartosz Wiese i Jakub Koniarski w Tucholi pracują już od trzech lat. Przez ten czas pełnili służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym. W sierpniu minął im trzyletni okres służby przygotowawczej, podczas którego policjanci zostali przygotowani do samodzielnego wykonywania zadań służbowych. Komendant podziękował funkcjonariuszom za dotychczasową pracę i życzył sukcesów, wytrwałości i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów ludzi, którzy zaufali Policji.

KPP Tuchola najlepszy dzielnicowy pow. tucholskiego M. Pollok 8.2013Podczas odprawy odbyła się jeszcze jedna miła uroczystość. W niedawno zakończonym konkursie „Najlepszy Dzielnicowy 2013 roku” brał udział aspirant Maciej Pollok – dzielnicowy z Posterunku Policji w Gostycynie. Okazał się najlepszym dzielnicowym w powiecie tucholskim. Z tej okazji komendant przekazał policjantowi gratulacje od Marszałka Województwa i od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl