Od tego sezonu na motocrossowej mapie Polski pojawił się również Cekcyn

4 kwietnia 2018   Cekcyn     Komentarze: 0

Upór i marzenia jednego człowieka sprawiły, że w Cekcynie pojawił się tor motocrossowy. Jest zawodnikiem WKM Więcbork, w jego ślady poszły też dzieci. Z myślą o młodszej z rodzeństwa Tosi Karol Rogalski zbudował tor w rodzinnym Cekcynie. Pierwsza impreza planowana jest już na 1 maja.

Dzień testowy PITBIKE na Torze Motocrossowym w Cekcynie

PITBIKE to mini crossy dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy na tor w Cekcynie. Będzie można przetestować modele dwóch marek:YCF oraz MRF. Udział w testach jest bezpłatny!!! Będą PITBIKE bardzo małe motorki dla maluchów z bocznymi kółkami i oczywiście modele dla młodzieży i dorosłych. Jeśli masz kask i ochraniacze – weź je z sobą. Start imprezy od 12.00

Zosia Koślińcka 27.02.2018Podczas imprezy będzie można wesprzeć leczenie małej Zosi Koślińskiej. W dniu 22.12.2017 u Zośki zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową-M7. Miała wtedy dopiero 10 miesięcy. Obecnie Zosia jest po trzecim cyklu chemioterapii, która ja bardzo osłabiła. Aby wspomagać córkę podjęliśmy się kuracji wzmacniającej. Proces leczenia zaplanowany jest od 1,5 roku- 2 lat .Potrzebne są leki, opatrunki, maseczki ochronne, środki do dezynfekcji, sprzęty medyczne. Środki na dojazdy do szpitala. Zośka to bardzo wesołe dziecko, wszędzie jej pełno. Dzięki waszemu wsparciu Zośka pełną parą będzie mogła korzystać z wszystkich smaków życia. Każdy, kto zechce wspomóc leczenie chorej dziewczynki, będzie mógł wrzucić swoje datki do puszek wolontariuszy.

Lokalizacja toru: Cekcyn ul. Szeroka

Dojazd Tor Motocrossowy Cekcyn mapa

Kontakt tel. 511 598 536

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl