Po raz kolejny bydgoska „drogówka” szkoliła się na torze motocrossowym (ZDJĘCIA, WIDEO)

7 kwietnia 2016   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Bydgoszczy ponownie mieli możliwość szkolić się na torze motocrossowym „Plebanka” należącym do WKM Więcbork. W warsztatach brało udział jedenastu bydgoskich funkcjonariuszy. Była to również doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności technicznych młodych policjantów.

Tegoroczne szkolenie przeprowadzili Daniel Szwemin i Mirosław Krakowski, którzy przybliżyli specyfikę motocykli crossowych. Udzieli też wskazówek na temat prowadzenia motocykla na torze. Było to kolejne tego typu szkolenie dla funkcjonariuszy bydgoskiej „drogówki”.

Mundurowi, dzięki uprzejmości i zaangażowaniu, a także chęci podzielenia się doświadczeniem członków klubu WKM Więcbork, mieli możliwość sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności na trudnym terenie, który tworzy tor motocrossowy. Dla policjantów była to kolejna cenna lekcja, która niewątpliwie przyczyni się do podwyższenia techniki jazdy na innego rodzaju „maszynie”. Uczestnicy zakończyli szkolenie bogatsi o kolejne doświadczenie.

Źródło: KWP Bydgoszcz

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2018 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl