Rozwój kompetencji w Sopockiej Szkole Wyższej drogą do sukcesu

10 sierpnia 2017   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

Studia w Chojnicach to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy. To przede wszystkim zysk edukacyjny! Studia licencjackie z ekonomii oraz zarządzania i inżynierii produkcji, a także studia magisterskie z finansów i rachunkowości to najlepszy wybór, aby mądrze zaplanować swoją przyszłość zawodową.

Studia nie kończą się wyłącznie uzyskaniem dyplomu. Kończą się przede wszystkim zdobyciem kompetencji zawodowych i społecznych, dzięki którym ich posiadacz jest cennym kapitałem dla każdego pracodawcy. Z myślą o swoich studentach Sopocka Szkoła Wyższa realizuje projekt, podnoszący kompetencje z zakresu finansów, rachunkowości, informatyki, języków obcych oraz budowania relacji biznesowych zarządzania czasem pracy czy budowy marki własnej. Każdy student w ramach projektu może wykorzystać kwotę do 15 tys. zł. na zwiększenie swoich szans na rynku pracy.

Ustal, co potrafisz i rozwijaj się zawodowo

Planowanie swojej ścieżki kariery warto rozpocząć od sporządzenia bilansu kompetencji oraz diagnozy potrzeb szkoleniowych. Studenci Sopockiej Szkoły Wyższej oceniając poziom posiadanych przez siebie kompetencji, wyrażają chęć ich podniesienia lub zdobycia, uczestnicząc w wybranych przez siebie bezpłatnych kursach i szkoleniach. Do wyboru mają kilkanaście szkoleń zawodowych np. kurs SAP, profesjonalne korzystanie z MS Excel w finansach i rachunkowości, kurs kadry i płace, warsztaty z oceny opłacalności projektów inwestycyjnych, kurs grafiki użytkowej i wiele innych. Oferta szkoleń zwiększających kompetencje miękkie i językowe sprawia, że student posiada nie tylko wiedzę zapewniającą sprawne wykonywanie zadań, ale jest również świadomy swoich kompetencji społecznych i możliwości ich wykorzystania w kontaktach zawodowych. Potwierdzeniem udziału w kursach i szkoleniach są certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności oraz kompetencje. Dzięki temu każdy student ukończy studia nie tylko z dyplomem, ale również z pakietem certyfikatów, zwiększających szanse na rynku pracy.

Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Warto się pospieszyć, ponieważ do 16 sierpnia trwa promocja 0 zł opłaty wpisowej!

Zapraszamy do Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach
ul. Młodzieżowa 44
89-600 – Chojnice
tel. (52) 334 14 50
http://www.ssw.sopot.pl/chojnice

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2018 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl