UWAGA! Pomoc dla rodziny z Kruszki

3 września 2018   Cekcyn     Komentarze: 0

W sobotnim (1.09) pożarze stracili część zabudowań, maszyny rolnicze (ZDJĘCIA TUTAJ). Przy ratowaniu dobytku pomagali sąsiedzi. Oczywiście pożar gasili strażacy zawodowi i ochotnicy.
Jeden z sąsiadów Michał Nowacki, który pomagał w sobotę do późnych godzin wieczornych postanowił zorganizować akcję pomocową w internecie. Na portalu www.zrzutka.pl pojawiła akcja zbiórki pieniędzy na na odbudowę spalonego gospodarstwa.

Przyłączamy się do apelu i liczymy na Waszą szczodrość.

Michał Nowacki napisał m.in.: „Ubezpieczenie nie pokryje wszystkich strat, wiecie też jaki mamy rok, a tutaj w kilka chwil spłonął prawie cały dobytek. W związku z tym organizuję zbiórkę na pomoc naszym sąsiadom, każda wpłata się liczy! Proszę o udostępnienia tego postu lub linku zrzutki.

Wczoraj ta sytuacja spotkała moich sąsiadów, jutro może spotkać każdego z nas…”

Klikając na grafikę poniżej przejdziesz na portal zrzutka.pl, tam możesz dokonać wpłaty. Wieczorem 3 września było ponad 5,5 tys. zł. Założyciel zbiórki liczy, że uda się zebrać 30 tys. zł. To i tak niewiele biorąc pod uwagę wysokość strat, ale z pewnością pomoże w odbudowie zniszczonych budynków.

zrzutka.pl Kruszka 09.2018

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl