W Wielkim Gacnie dachowało auto SOP (AKTUALIZACJA)

16 kwietnia 2018   Cekcyn  Na sygnale     Komentarze: 0

Skoda octavia, którą jechało czterech funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa (dawniej BOR) dachowała w niedzielę (15.04) w okolicach Wielkiego Gacna (gm. Cekcyn). Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w pobliżu przejazdu kolejowego, około godziny 19.00. Czterej funkcjonariusze zostali skierowani do szpitala.

OFICJALNY KOMUNIKAT SOP w sprawie zdarzenia

Wczoraj (15 kwietnia br.) w godzinach wieczornych w powiecie tucholskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu wsparcia, należącego do SOP. W samochodzie znajdowali się funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa, którzy po zdarzeniu zostali przewiezieni do szpitali. Ich życie nie jest jednak zagrożone.

Wszyscy wykonują na co dzień zadania analityczne i nie zajmują się ochroną osób. Rutynowo w takich przypadkach pojazdem kieruje jeden z uczestników podróży, a nie specjalnie delegowany kierowca.

W zdarzeniu, poza samochodem Służby Ochrony Państwa, nie brał udziału żaden inny pojazd. Kierowca był trzeźwy. Aktualnie sprawą zajmuje się Policja, która ustala przebieg zdarzenia.
Rzecznik Prasowy
Służby Ochrony Państwa
mł. chor. SOP Anna GDULA – BOMBA

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl