TIR na Świeckiej – interwencja drogówki (ZDJĘCIA)

26 lipca 2018   Kęsowo  Na sygnale  Tuchola     Komentarze: 2

Objazd dla pojazdów powyżej 3,5 tony obowiązuje w Tucholi już ponad miesiąc, wszystko w związku z remontem ulic Cegielnianej i Warszawskiej. Samochody ciężarowe powinny korzystać z objazdu prowadzącego przez Sępólno Krajeńskie. Część kierowców tzw. TIRów próbuje sobie skrócić, mimo zakazów, drogę i przejeżdża przez centrum Tucholi. Tym razem kierowca nie zaoszczędzi czasu i z pewnością przyjdzie mu zapłacić też mandat. To nie pojedyncza interwencja tucholskiej drogówki na ul. Świeckiej. Jej działania to chyba jedyny tak skuteczny sposób,a by ciężkie samochody nie zniszczyły nawierzchni tej ulicy. W innym przypadku, po zakończonym remoncie Warszawskiej i Cegielnianej, w kolejce do naprawy czekałaby zaraz Świecka. Podobny problem ma również Kęsowo, którego władze również wprowadziły zakaz ruchu pojazdów powyżej 3,5 tony. Tamtędy również kierowcy skracają sobie drogę w kierunku Chojnic.

Komentarze

comments

2 komentarze

  1. Madzia / 28 sierpnia 2018 w 00:39

    A od kiedy tablice rejestracyjne są dobrami osobistymi ?! Coś ci się synku pomieszało w łepetynce. Edukuj się dalej bo narazie twoja inteligencja jest na poziomie przedszkolaka.

  2. Tomek / 28 lipca 2018 w 06:49

    Kierowca samochodu ciężarowego powinien was pozwać za naruszenie dóbr osobistych. Tablice rejestracyjne powinny być zasłonięte.

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl