Fabią wbił się w ciężarówkę – wyglądało groźnie (ZDJĘCIA)

8 marca 2018   Na sygnale  Tuchola     Komentarze: 0

Do zdarzenia doszło na trasie Gołąbek – Wielkie Gacno środę (7.03). Przyczyną było niedostosowanie prędkości do trudnych warunków panujących na drodze. Policjanci ustalili, że kierujący skodą wpadł w poślizg i uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę.

Do zdarzenia doszło krótko po godz. 7.00. Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili, że kierujący skodą, 54 – letni mieszkaniec pow. grudziądzkiego jadąc od strony Wielkiego Gacna w kierunku Tucholi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w jadącą ciężarówkę. Kierujący osobówką z podejrzeniem złamania prawej ręki został przewieziony do szpitala. Droga w tym miejscu była częściowo zablokowana i policjanci wraz ze strażakami kierowali wahadłowo ruchem. Obaj kierowcy byli trzeźwi. W skodzie nie znajdowali się pasażerowie. Na sprawcę wykroczenia funkcjonariusze nałożyli mandat.

Policja apeluje do kierowców, aby zwracali uwagę na stan jezdni i zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzisiejszego poranka drogi na terenie powiatu były wyjątkowo śliskie.

Źródło: KPP Tuchola

Fot. KPP Tuchola, OSP Śliwice

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2018 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl