Wypadek w centrum Tucholi (ZNAMY WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW)

11 sierpnia 2017   Na sygnale  Tuchola     Komentarze: 0

Trzy auta osobowe brały udział w wypadku, do jakiego doszło w piątek (11.08) na ulicy Świeckiej, na wysokości Poczty. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki.Na skrzyżowaniu ulic Świeckiej i Dworcowej zderzyły się trzy auta. 

Najprawdopodobniej kierowca ostatniego samochodu zasłabł, nie był w stanie zahamować i uderzył w samochód jadący przed nim. Ten z kolei, jak w efekcie domina, uderzył w tył pierwszego auta. Docierają do nas kolejne informacje dotyczące zdarzenia. Okazuje się, że kierowcę z trzeciego auta wyciągnął świadek wypadku. Akcję reanimacyjną faktycznie rozpoczęli lekarze i pielęgniarki z pobliskiego Miejskiego Centrum Lekarskiego. Jako pierwsi ze służb pojawili się strażacy, którzy przejęli akcję reanimacyjną przy użyciu defibrylatora. Akcję ratowani życia przeniesiono do ambulansu, który pojawił się po kilku minutach.  Najprawdopodobniej mężczyzna miał zawał serca. Ostatecznie mężczyzna trafił do tucholskiego szpitala.

W całym tym nieszczęściu największe podziękowania należą się osobie, która jako pierwsza ruszyła do pomocy wyciągając mężczyznę z auta. Wielkie brawa i gratulacje. To co się stało jest dobitnym dowodem, że warto uczyć się udzielania pierwszej pomocy, warto nie być obojętnym. Jeszcze raz wielkie brawa!

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2018 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl