Wytrzeźwiał i dostał aż pięć zarzutów

12 października 2012   Na sygnale  Tuchola     Komentarze: 1

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie pięć zarzutów usłyszał wczoraj (11.10) mieszkaniec gminy Tuchola. Mężczyzna po pijanemu, nie posiadając prawa jazdy, spowodował kolizję drogową po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Kiedy dotarli do niego policjanci najpierw ich znieważył, a potem groził pozbawieniem życia.

W środę (10.10), około godziny 18:40 dyżurny tucholskich policjantów otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stobno gm. Tuchola. Nieznany kierujący samochodem osobowym uderzył w słup podtrzymujący zadaszenie miejscowego sklepu i nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Wysłani na miejsce policjanci zebrali informacje, które w ciągu godziny pozwoliły im zapukać do mieszkania sprawcy. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec gminy. Na jego posesji stał uszkodzony w wyniku kolizji opel. Mężczyzna był pijany. Miał w organizmie 2,1 promila alkoholu. Jakby tego było mało nie posiadał prawa jazdy. W trakcie wykonywania czynności przez policjantów, 28-latek był wobec nich bardzo agresywny, ubliżał mundurowym używając nieprzyzwoitych słów. Kiedy został zatrzymany jednemu z funkcjonariuszy zagroził pozbawieniem życia jego i rodziny. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Wczoraj (11.10) po wytrzeźwieniu został przesłuchany w charakterze podejrzanego i usłyszał pięć zarzutów. 28-latek odpowie za znieważenie funkcjonariuszy, groźby karalne, kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i jazdę bez uprawnień.

Źródło: KPP Tuchola (tuchola.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl)

Komentarze

comments

1 komentarz

  1. Kaśka W / 12 października 2012 w 14:26

    Spora kolekcja spowodowanych przestępstw i wykroczeń!!! Rekordzista w złym tego słowa znaczeniu. Dobrze że nikomu nic “wariat” nie zrobił.

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl