Borowiacki Weteran nadciąga

11 lipca 2020   Cekcyn     Komentarze: 0

Po Lecie z Biker Event Day w Krzywogońcu czas na podbicie stawki. Mamy tu do czynienia z hitchcockowską skalą. Zaczęło się od trzęsienia ziemi, a teraz napięcie będzie tylko rosło. Było lekko licząc 200 motorów, to teraz dołączą do nich auta w szacownym wieku. Impreza była stacjonarna, to teraz będzie z paradą! Nawiasem mówiąc na wyraźne życzenie sołtysa Krzywogońca pana Jana. Zainteresowani?

Borowiacki weteran odbędzie się 25 lipca, rezerwujcie ten dzień.

INFORMACJE dla czynnych uczestników.

REJESTRACJA: https://forms.gle/wXJ6iWiNTAuB1k2t9

Kilka słów na temat samego wydarzenia. Rozpoczyna się w Tleniu (Dworzec Tleń), tylko zarejestrowani uczestnicy będą mogli wjechać na teren spotu w i wziąć udział w paradzie do Krzywogońca. Motocykle – custom, cafe, zabytki, neoklasyki, PRL – do roku 1985, auta do roku 1980 (demoludy i inne po uzgodnieniu z organizatorem przez stronę BikerEventDay). Byłoby nam niezmiernie miło gdyby załogi aut tudzież kierowcy motocykli ubrali się odpowiednio zgodnie z posiadanym pojazdem. Przewidujemy nagrody dla bardziej kreatywnych uczestników. Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane oraz posiadać polisę OC. Przejazd do Krzywogońca drogami publicznymi. Po dotarciu na miejsce w Krzywogońcu zapewniamy ognisko. Rozstrzygniemy i nagrodzimy najbardziej zaangażowanych uczestników.

SPOT jest zorganizowany pod patronatem Automobilklubu Bydgoskiego.
Tym razem będzie to wymóg bezwzględny żeby uczestniczyć w przejedzie ze względów bezpieczeństwa.

Teraz informacje dla szanownym widzów tego WYDARZENIA

Wstęp na teren bezpłatny. Pamiętajcie o wymogach sanitarnych wyprowadzonych na czas pandemii COVID 19. Można przybyć nad jezioro w Krzywogońcu, ustawić się na trasie parady. Przy amfiteatrze czekać będą wszystkie te cudeńka motoryzacji, ognisko, muzyka i dobra zabawa.

Partnerzy Borowiackiego Weterana:

  • Zakład mechaniki pojazdowej i Stacja Przeglądów Auto Chmara z Cekcyna
  • Drukarnia Mieruszewski
  • Electronic Revival i Marcin Chamara
  • Zbyszek z Nova Bike – fundator nagród
  • Sklep motocyklowy Stodoła – fundator nagród
  • Sławek Bolo Best-Motors
  • Buster Cactus Burger
  • Marek z firmy RGB – oprawy technicznej
  • Michał z CustomKreator – oprawa imprezy w „sieci”

PATRONAT MEDIALNY

Aleksander Ostrowski „Ostry” – prezenter telewizyjny, producent w Motowizji. Prowadzący motocyklowy program „Motoślad” oraz program motoryzacyjny „Oczami Ostrego”. Jego głos jest znany wszystkim słuchaczom „Antyradia”.
Prywatnie Olek jest koneserem pojazdów zabytkowych, amerykańskich oraz wytrawnym motocyklistą.

Magazyn MOTOCYKLISTA – jedne w Polsce pismo o motocyklach klasycznych. Na łamach tego pisma znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, czego nie wiedzieliście jeszcze o klasykach a wydawałoby się, że już nic więcej nie można powiedzieć. Motocyklista Magazyn Motocykli Klasycznych.

Portal TUCHOLANIN.PL – lokalny portal informacyjny z Tucholi. Jest szybszy od siekiery wytrawnego drwala. Informuje o wszystkim co się dzieje na terenie powiatu Tucholskiego. Prowadzony jest przez wytrawnego i cenionego fotografa Andrzeja Drelicha. Jego zdjęcia mogliście ocenić po pierwszej edycji Lato z Biker Event Day. Andrzej będzie z nami współpracować również podczas innych wydań naszych imprez, wiec obserwujcie Andrzej Drelich fotografia oraz Tucholanin.pl

Borowiacki Weteran plakat

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl