Narysuj kartkę z wakacji i wygraj atrakcyjne nagrody!

23 lutego 2013   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

Pomimo że do upragnionych wakacji zostało jeszcze parę miesięcy proponujemy wzięcie udziału w konkursie „Kartka z wakacji w Kujawsko – Pomorskiem”. Aby wziąć w nim udział należy przygotować pracę o tej właśnie tematyce i przesłać do biura poselskiego europosła Tadeusza Zwiefki do 20 kwietnia. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięskie „kartki z wakacji” zostaną wydrukowane w formie pocztówek, a następnie wręczone posłom do Parlamentu Europejskiego i wystawione w Punktach Informacji Turystycznej w Bydgoszczy.

Nadesłane prace będą rozpatrywane w dwóch kategoriach: klasa 1 – 3 oraz klasa 4 – 6 szkoły podstawowej. Każdy uczestnik może nadesłać jedną „kartkę z wakacji”. Prace powinny zostać wykonane w formacie A4 przy użyciu jednej z następujących technik: ołówek, pastele, akwarele, tusz, flamastry, pióro/cienkopis, kredka, kolaż (wyklejanka). Wymienione techniki mogą być łączone. Głównym wymogiem jest tematyka prac – powinny być one związane z województwem kujawsko-pomorskim.

Celem konkursu jest rozwijanie szacunku do przyrody i zabytków oraz promowanie zarówno wypoczynku w województwie kujawsko – pomorskim, jak i samego regionu. Konkurs ma przyczynić się również do rozsławiania piękna i bogactwa przyrody oraz zabytków naszego województwa w Unii Europejskiej.

Oprócz trzech zwycięskich prac w każdej z kategorii wiekowych jury konkursowe wyróżni po 11 „Kartek z wakacji”. Ponadto prace zostaną zamieszczone na profilu posła T. Zwiefki na portalu Facebook (http://www.facebook.com/tadeusz.zwiefka.90), gdzie możliwe będzie głosowanie na najlepsze z nich. Liczba oznaczeń „Lubię to” zadecyduje o przyznaniu nagrody publiczności w obu kategoriach. Wszystkie wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na mini wystawie podczas czerwcowej sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Wyróżnieni otrzymają również kubki z nadrukiem ich pracy i autografem posła T. Zwiefki.

TUTAJ znajdziesz regulamin konkursu.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl