Poszukiwani świadkowie śmiertelnego potrącenia

14 października 2012   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Na sygnale  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 3

Chełmińscy śledczy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności sobotniego (13.10) wypadku. Kierowca jadący krajową drogą w Zegartowicach śmiertelnie potrącił pieszego i nie udzielając pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Świadkowie wypadku oraz osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policją. Wczoraj (13.10.12) o 19.10 dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał telefoniczną informację, z której wynikało, że na krajowej drodze nr K-91 w Zegartowicach na jezdni leży mężczyzna, prawdopodobnie potrącony przez samochód. Funkcjonariusz natychmiast poinformował pogotowie ratunkowe. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci ustalili, że był to 55-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Niestety kierowca, który śmiertelnie potrącił pieszego oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając mu żadnej pomocy.
Przez cztery godziny droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Pod nadzorem prokuratora śledczy wykonywali oględziny, zabezpieczali ślady, zbierali dowody i materiały, które pozwolą ustalić okoliczności i przyczyny wypadku, a przede wszystkim kierowcę, który brał udział w tym zdarzeniu.
Świadkowie wypadku oraz osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z chełmińską policją osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonu 56 677-42-00, 56 677-42-22, a także 997, 112.

Źródło: KWP Bydgoszcz (www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl)

[mapsmarker marker="19"]

Komentarze

comments

3 komentarze

  1. napoleon / 14 października 2012 w 22:14

    to bardzo ważne żeby udało się “dopaść” tego kto zabił i nie udzielił pomocy!!!! w takich sprawach podział na powiaty nie ma tu znaczenia!!! Dziękuję za zamieszczenie tej informacji! szkoda że inne portale nie idą Waszym tokiem myślenia.

  2. PODROZNIK / 14 października 2012 w 19:38

    a ty. Stefan nigdzie poza powiat nie wyjezdzasz? zal mi ciebie

  3. Stefan / 14 października 2012 w 19:28

    po co pisac o tym, to przeciez daleko od nas, to juz nie jest powiat tucholsi

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl