Są pieniądze na druk kalendarzy

11 listopada 2019   Cekcyn  Gostycyn  Imprezy  Kęsowo  Lubiewo  Na sygnale  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

Druk niecodziennego kalendarza z podopiecznymi Ośrodka Szkolno-Wychowawczego sfinansują sponsorzy.

Akcja związana z wydaniem kalendarza zatacza coraz szersze kręgi, zainteresowanie nią przekroczyło wszelkie granice. To ogromna radość dla wychowawców z ośrodka, podopiecznych i ich rodzin. Cieszy się też Bractwo Motocyklowe Magneto Żalno-Tuchola. Małymi krokami udaje się osiągnąć zamierzony efekt, czyli podniesienie poziomu wiedzy i świadomości w społeczeństwie lokalnym na temat osób z zespołem Downa. Zdjęcia do kalendarza powstawały w październiku – miesiącu budowania świadomości o Zespole Downa. Wystawa ze zdjęciami planowana jest na 21 marca – czyli Światowy Dzień Zespołu Downa.

Teraz jeszcze pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Julita Majnert informuje portal Tucholanin.pl, że zgłosiły się osoby chętne sfinansować wydanie kalendarzy:

To nie wszystko – z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym kontaktują się osoby, które chcą mieć ten kalendarz. Dzięki sponsorom Kalendarze będą rozdawane nieodpłatnie. Choć nie ukrywamy, że mile widziane będą wpłaty-darowizny na rzecz Ośrodka. Pomogą one w spełnienie marzeń podopiecznych, między innymi tych, którzy wzięli udział w sesji fotograficznej.

Jeżeli zdecydujesz się na wpłatę poniżej podajemy numer konta:

Komitet Rodzicielski przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – wychowawczym, ul. Piastowska 30, 89-500 Tuchola

nr konta: 12 81740004 0000 1153 2000 0001

Tytuł wpłaty: Darowizna – Kalendarz.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl