W pogorzelisku znaleziono ciało mężczyzny (ZDJĘCIA)

30 kwietnia 2013   Gostycyn  Na sygnale     Komentarze: 0

W Małej Klonii spłonął budynek gospodarczy. W pogorzelisku znaleziono spalone ciało mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratora ustala tożsamość osoby i przyczynę pożaru.

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w piątek (26.04) w Małej Klonii gm. Gostycyn. W wyniku zdarzenia doszczętnie spalił się budynek gospodarczy. Po ugaszeniu ognia w pogorzelisku strażacy znaleźli spalone ciało mężczyzny. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że prawdopodobnie jest to ciało 58 – letniego mieszkańca miejscowości. Badania DNA i sekcja zwłok potwierdzą tożsamość osoby i przyczynę jej śmierci. Okoliczności tragedii pod nadzorem prokuratora wyjaśniają tucholscy policjanci.

Źródło: KPP Tuchola (www.tuchola.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl)

Oto relacja OSP Gostycyn (http://gostycyn.osp.org.pl) z akcji gaśniczej pożaru w Małej Klonii.

Około godz.17.20 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru drewnianego budynku gospodarczego(szopka) w Małej Klonii. Pożar Mała Klonia 26.04.2013 2Na miejscu zdarzenia działał już zastęp z OSP Mała Klonia – GBA (średni samochód gaśniczy ze zbiornikiem na wodę, wyposażony w autopompę).W momencie naszego przybycia ogień był już praktycznie opanowany. Podaliśmy dwa prądy wody w celu dogaszenia pogorzeliska. W działaniach brał również udział zastęp z JRG w Tucholi – GCBA (ciężki samochód gaśniczy ze zbiornikiem na wodę, wyposażony w autopompę). Nasze dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl