Dlaczego z wiekiem gorzej słyszymy?

27 lutego 2014   Imprezy  Tuchola     Komentarze: 0

Tematowi „Zaburzenia słuchu związane ze wiekiem” będzie poświęcone spotkanie 8 marca (sobota) o godz. 11.00 w Sali Multimedialnej Książnicy Tucholskiej. Wykład oraz panel dyskusyjny poprowadzi wybitny specjalista laryngolog, audiolog i foniatra ze Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach k/ Warszawy dr Karol Myszel. który z wielkim entuzjazmem podzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Karol Myszel jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Dyplom lekarza uzyskał w 1992 roku. Pracę zaczynał w oddziale laryngologii Szpitala Wojewódzkiego w Koninie. Pełnił funkcję kierownika Centrum Medycznego Medicover w Warszawie. Przez kilka lat pracował jako asystent w Klinice Audiologii i Foniatrii Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację z audiologii i foniatrii.

Ukończył także studia podyplomowe z Psychologii Zmiany Postaw i Zachowań na Uniwersytecie Warszawskim, Prawa Pracy na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz posiada dyplom Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w zakresie Zarządzania i Marketingu.

Spotkanie inaugurujące cykl: „DROGA DO ZDROWIA” organizowane przez Stowarzyszenia VIA NATURA w Tucholi.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl