Mila Tucholska i Trójbój Siłowy dla Adriana

6 lipca 2019   Tuchola     Komentarze: 0

Już w najbliższą niedzielę (7.07) na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbędzie się VII Mila Tucholska oraz III Trójbój Siłowy. Po raz kolejny będziemy świadkami ciekawej rywalizacji na bieżni i pomostach, gdzie toczyć się będzie zaciekła rywalizacji naszych miejscowych siłaczy. Cały wysiłek uczestników dedykowany jest choremu na mukowiscydozę, niespełna dwuletniemu Adriankowi Kuleszy.

W programie zawodów lekkoatletycznych, organizator zawodów Arkadiusz Wiśniewski tradycyjnie zaplanował biegi po słodycze dla najmniejszych i oczywiście biegi na 1 milę dla starszych uczestników – zarówno kobiet i mężczyzn. Najmłodsi będą również mogli sprawdzić swoje możliwości rzucając piłeczką palantową, zwisając na czas na drążku i skacząc w dal. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodkie niespodzianki oraz pamiątkowe medale. W trójboju siłowym, pilotowanym przez czołową onegdaj, polską kulomiotkę, Karolinę Kąkolewską Hoppe, panie i panowie popisywać się będą przerzucając oponę, w spacerze farmera.

Dodatkowo można będzie wylicytować specjalne koszulki z autografami czołowych polskich lekkoatletów czy autografem multimedalisty, dyskobola, Piotra Małachowskiego. Zapraszamy bardzo serdecznie na stadion w niedzielę 7 lipca. Początek zawodów siłowych o godzinie 16.15, natomiast lekkoatletycznych o godzinie 17.00.

Mila Tucholska 2019

Źródło: OSiR Tuchola

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl