Uczniowie ZSLiT na targach w Berlinie

23 marca 2014   Imprezy  Tuchola     Komentarze: 0

8 i 9 marca grupa uczniów z Technikum Hotelarskiego pod opieką Anny Czapiewskiej, nauczycielki zawodowych przedmiotów hotelarskich uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Hotelarskich w Berlinie. To największa tego typu wystawa na świecie. Podczas zaledwie kilku dni targów do stolicy Niemiec przybywa ponad sto tysięcy osób. Zasłużenie nazywane są międzynarodowym miejscem spotkań. Wielu wystawców dociera tu z najdalszych zakątków świata, w celu wypromowania swojego kraju, przełamania stereotypów na jego temat, pokazania piękna i oryginalności, zademonstrowania swojej kuchni, kultury i obyczajów. Większość odwiedzających targi pragnie poznać trendy i zmiany na rynku hotelarskim i turystycznym, aby móc dostosować swoje oferty do najnowszych potrzeb klientów.

Uczniowie z Tucholi poszerzyli swoje horyzonty zawodowe, poznali sposoby funkcjonowania hoteli w Azji, Ameryce, Australii, Afryce i Europie. Dzięki stoiskom usytuowanym w ogromnych halach mieli możliwość zwiedzenia niemalże całego świata w jeden dzień.

Każdy otrzymał ciekawe pamiątki pochodzące ze wszystkich kontynentów: mapy, foldery, kalendarze i plakaty. Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia kopuły Reichstagu, Opery, Starej Biblioteki, Hotelu Palace Berlin, Wieży Telewizyjnej oraz Bramy Brandenburskiej.

 

Więcej zdjęć TUTAJ.

Źródło: ZSLiT Tuchola

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl