Lato z Biker Event Day w Krzywogońcu

25 czerwca 2020   Cekcyn     Komentarze: 0

Ryk silników, oktany i muzyka lat 80. – tym kuszą organizatorzy Lata z Biker Event Day. Najbliższa tego typ impreza już 4 lipca w Krzywogońcu.

Kto odpowiada za organizację imprez?

Bydgoscy brodacze i świry stylu scrambler, cafe racer, Classic oraz organizatorzy festiwalu muzyki elektronicznej z Cekcyna. CEMF.

Jest to cykl imprez motocyklowych mających na celu połączyć motocykle z muzyką EL w trochę innym stylu niż tradycyjne zloty.

W tym roku chcemy zobaczyć na ile mieszanka petrolu z elektroniką jest wybuchowa. Dysponujemy urokliwym amfiteatrem położonym nad pięknym jeziorem w sercu Borów Tucholskich. Pierwsza impreza ma mieć charakter testowy. Chcemy naszym gościom przypomnieć lata w których WSKami, Javami, Panoniami, MZtkami jeździło się na dyskoteki. Zapewne wielu z Was przeżywało tam swoje pierwsze wielkie miłości.

W pierwszym wydaniu możecie liczyć na super profesjonalne nagłośnienie i największe hity dyskotekowe lat 80. Będzie też z tym związanych parę niespodzianek np. muzyka z oryginalnych kaset Modern Talking, CCCath, Sabrina, Bananarama. Jako atrakcje będą na was czekać 2 ogniska, na których można będzie upiec złotowa kiełbasę, będą na pewno złote napoje. Będą stoiska z moto gadgetami. Nasi partnerzy przygotowują dla Was nagrody konkursowe.

Zapowiada główny organizator imprezy Borys Mieruszewski.

Dla motocykli są wyznaczone miejsca parkingowe. Przy okazji powstanie wystawa maszyn dla zwiedzających. Do pobrania: https://www.facebook.com/groups/249098019485421/permalink/257844345277455/

Zapraszamy też wszystkich chętnych, którzy tęsknią za dobrą zabawą przy muzyce lat 80. 4 lipca (sobota), Amfiteatr Leśny w Krzywogońcu.

Impreza pod patronatem Automobil Kub Bydgoszcz.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl