MOTOR MUSIC MASTERS 2022 (ZDJĘCIA)

4 lipca 2022   Cekcyn     Komentarze: 0

Do Cekcyna zjechały motory na pierwszy Motor Music Masters. Piątkowe plany, niestety, pokrzyżowała pogoda. Natomiast sobota (2.07) przywitała uczestników słońcem. Udało się nadrobić niektóre piątkowe plany i zrealizować te przygotowane na drugi dzień zlotu. Zaczęło się od przejazdów motocyklowych trasami przygotowanymi przez organizatorów. Były dłuższe, krótsze, turystyczne i offroadowe. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Popołudniu wszyscy spotkali się na plaży Jeziora Wielkiego Cekcyńskiego. Popołudnie wypełnione konkursami, w których ochoczo brali udział członkowie bractw motocyklowych. Sprawniejsi fizycznie na przykład rzucali oponą. Co z zacięciem do mechaniki na czas rozpoznawali części motorowe. Był też hałaśliwy konkurs na najgłośniejszy wydech.

Wieczór wypełnił koncert. Na dużej scenie ustawionej na plaży wystąpili: Robert Kanaan, Out Of Mine, Electronic Revival i Blend.

Niespodzianką był fantastyczny pokaz sprawności i siły fizycznej członków cekcyńskiej grupy Straight Outta Bar, specjalizującej się w kalistenice.

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z tego wydarzenia. Dużo więcej zdjęć znajdziecie na profilu FB Tucholanina TUTAJ.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl