Spotkanie z trzema artystkami w Krzywogońcu

31 lipca 2023   Cekcyn     Komentarze: 0

Fundacja czAR(T) Krzywogońca zaprasza na niezwykłe wydarzenie – spotkanie z trzema artystkami, które łączy pasja tworzenia.

W piątek (4.08) o godz. 18.00 w Galerii Krzywogoniec 53. W programie wernisaż prac Tatiany Tokarczuk (siostry Noblistki Olgi Tokarczuk), promocja książki Justyny Nawrockiej „Zycie pośmiertne zwierząt futerkowych”, oraz koncert Elżbiety Anny Kołodziejczyk.

Wstęp wolny.

Tatiana Tokarczuk, z wykształcenia filolog angielski. Maluje to, co jej w duszy gra. Pracuje intuicją. Tworzy z wyobraźni. Uczestniczka wystaw zbiorowych i indywidualnych (Nowa Ruda 2017, Sarny 2019) “Malowanie koi duszę”, mawia.

Justyna Nawrocka, prozatorka, poetka, laureatka wielu nagród i wyróżnień literackich: min.: Grand Prix w V Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Złotą Pszczołę 2022” za tom „dziady ojce córy”. Miłośniczka teatru, autorka dramatów oraz recenzji ukazujących się na pierwszym polskim portalu teatralnym „Dziennik Teatralny”. Z zawodu pedagog, mieszkanka Szczawna – Zdroju.

Elżbieta Anna Kołodziejczyk, pisze, śpiewa, gra na gitarze, komponuje, współtworzy z innymi. Prowadzi warsztaty literackie, redaguje i wydaje. Pracuje z energią, uzdrawia i uczy uzdrawiania.

Czart KRzywogońca 4.08.2023

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl