Uwaga! Konkursy

6 marca 2013   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku szkolnym policja wspiera Polski Związek Motorowy w organizacji ogólnopolskich turniejów: Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego – dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Finał krajowy XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbędzie się w dniach 7 – 8 czerwca w Poznaniu, natomiast XXXVI Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, odbędzie się w dniach 4 – 6 czerwca w Jaśle.wrd 2

Rola policjantów (wyłączając eliminacje szkolne, które dyrekcje szkół organizują we własnym zakresie) polega na nadzorowaniu przebiegu turniejów od strony merytorycznej, tj. opracowaniu pytań (na szczeblu powiatowym), sędziowaniu poszczególnych konkurencji, zabezpieczaniu miejsca gdzie odbywają się zawody.

Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w eliminacjach, gdyż jak co roku dla zwycięzców będą ufundowane atrakcyjne nagrody.

Poniżej zamieszczone są regulaminy turniejów. Są one również dostępne na stronie internetowej Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego (www.pzm.pl).

Regulamin Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym TUTAJ.

Regulamin Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego TUTAJ.

Źródło: KWP Bydgoszcz (www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl)

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2022 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl