Żalno – Cekcyn, motory i muzyka

30 czerwca 2022   Cekcyn  Kęsowo  Tuchola     Komentarze: 0

Szukał nowej formuły na połączenie dwóch pasji do muzyki i motocykli.  Jest twórcą i głównym organizatorem festiwali muzyki elektronicznej, które przez lata ściągały do Cekcyna rzesze wielbicieli takich brzmień. Współtworzy Electronic Revival – zespół muzyczny specjalizujący się w el-muzyce. W tym roku, wraz z członkami grup Magneto i MotoBory powołał do życia MOTORS MUSIC MASTER.

Marcin Chmara jest gwarantem udanej imprezy, emocji i dobrej muzyki. Przez 2 dni, 1 i 2 lipca, będzie się działo dużo. Pierwszego dnia dla miłośników motocykli parada, która przejedzie z Żalna do Cekcyna. Na sobotę (2.07) organizatorzy przygotowali aż cztery różne trasy, którymi będzie można wyruszyć na zwiedzanie naszego regionu. Trasy zróżnicowane pod względem trudności i długości. Jest nawet możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torze motocrossowym. SZCZEGÓŁY programu TUTAJ.

Popołudnie już bardziej stacjonarne. Konkursy sprawnościowe i wiedzowe. Wieczorem zaś koncert nad pięknym Wielkim Jeziorem Cekcyńskim.

Mamy dla was przedsmak trasy OFF z muzyką Electronic Revival.

 

Portal Tucholanin.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Moto_Music_Masters

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2022 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl