Zniszczony krzyż w Cekcynie, kolizja w Tucholi (NOWE ZDJĘCIA)

21 marca 2013   Cekcyn  Na sygnale  Tuchola     Komentarze: 0

Uszkodzone samochody, złamany przydrożny krzyż i zniszczone ogrodzenia to skutki wtorkowych (19.03) kolizji drogowych. Sprawcy zdarzeń zostali ukarani mandatami. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

We wtorek (19.03) na terenie powiatu wydarzyły się dwie kolizje drogowe. Przed południem na ulicy Sępoleńskiej w Tucholi zderzył się volkswagen z samochodem daewoo. Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Sprawcę kolizji, kierowcę samochodu daewoo policjanci ukarali mandatem karnym i 6 punktami karnymi.

Przed godziną 17.00 w Cekcynie ciężarowy mercedes zjechał z drogi i uderzył w przydrożny krzyż, który w wyniku tego został połamany. Zniszczone zostało także ogrodzenie wokół krzyża. Przyczyną tego zdarzenia była również nadmierna prędkość. 44 – letniego kierowcę mercedesa policjanci ukarali mandatem. Ponieważ TIR nie był w stanie sam wyjechać, z pomocą ruszyli strażacy z OSP Cekcyn. Wozem bojowym wyciągali mercedesa.

Policja nieustannie apeluje do kierowców o ostrożność, rozsądek i dostosowanie prędkości do bardzo trudnych warunków panujących na drogach, tym bardziej, że warunki na drogach do najlepszych nie należą.

Źródło: KPP Tuchola (www.tuchola.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl)

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl