Górnicza Wioska z tytułem „Odkrywca Roku 2016” (ZDJĘCIA)

6 listopada 2016   Gostycyn     Komentarze: 0

Nie spodziewaliśmy się, ale wyróżnienie dla naszej małej bo liczącej zaledwie 109 mieszkańców wioseczce w Borach Tucholskich w skali województwa to ogromny zaszczyt i mobilizacja do dalszej ciężkiej pracy na rzecz ratowania zabytków i budowania oferty turystycznej naszego powiatu i gminy – powiedział portalowi Tucholanin.pl Wojciech Weyna.

27 października Górnicza Wioska otrzymała tytuł „Odkrywca Roku 2016 Województwa Kujawsko-Pomorskiego” w kategorii przedsięwzięcie biznesowe jako podmiot ekonomii społecznej. Tytuł „Odkrywcy” wręczył wicemarszałek województwa Zbigniew Ostrowski w czasie Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki połączonych z II Regionalnym Forum Turystyki w Toruniu.

W tym roku po raz dziewiąty zostali uhonorowani laureaci marszałkowskiego konkursu “Odkrywca”, którego celem jest nagrodzenie pracy osób, zespołów, instytucji, samorządów, stowarzyszeń, związków, podmiotów branży turystycznej oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa kujawsko-pomorskiego w kraju i zagranicą oraz rozwoju gospodarki turystycznej w regionie. W tym roku o tytuł “Odkrywcy 2016″ ubiegało się 40 kandydatów z całego regionu.

Nikt w Wiosce Górniczej nie zamierza osiadać na laurach, a nadchodzący sezon zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż już teraz w przygotowaniu są nowe atrakcje. Nie omieszkamy poinformować zarówno o przygotowaniach jak i otwarciu nowego sezonu.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Górnicza Wioska, informacje własne

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl