WYBORY SAMORZĄDOWE W GMINIE LUBIEWO

19 października 2018   Lubiewo     Komentarze: 0

LUBIEWO 2018

Wybory wójta gminy Lubiewo

O fotel burmistrza walczy dwóch kandydatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
HOPPE Henryk Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
JASTAK Joanna Izabela

Wybory do Rady Gminy

OKRĘG NR 1
Sołectwo Płazowo

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
OSTROWICKI Krzysztof Adam

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
GRZĘDZICKA Elżbieta

OKRĘG NR 2
Sołectwo Wełpin; Sołectwo Bysław-część: nr posesji 1 – 25 oraz od 82 do końca

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
ŁEPEK Paweł Daniel

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
SZULC Anna Patrycja

OKRĘG NR 3
Sołectwo Bysław-część: ulice: Główna, Okrężna, Strażacka, Wodna; miejscowość Teolog

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
SŁUPIŃSKI Wojciech

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
RODA Marian

OKRĘG NR 4
Sołectwo Bysław-część: nr posesji 26 – 33A; ulice: Modrakowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Zbysława, Zygmunta Pejasa

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
ORTMANN Damian Robert

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
URBAN Hanna

OKRĘG NR 5
Sołectwo Bysław-część: nr posesji 34 – 50; ulice: Wiatrakowa, Krótka, Kwiatowa

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
KRZYŻELEWSKI Dawid

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
KORNOWSKI Mariusz Zbigniew

OKRĘG NR 6
Sołectwo Bysław-część: nr posesji 51 – 81; ulice: Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Spokojna, Szkolna

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
KRAUSE Wioleta Ludmiła

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
RESZKA Zofia

OKRĘG NR 7
Sołectwo Bysławek

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
BARWIK Roman Sylwester

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
JURASZEWSKI Bernard Franciszek

OKRĘG NR 8
Sołectwo Minikowo

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
GLAMA Józef

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
DERENGOWSKA Monika Dorota

OKRĘG NR 9
Sołectwa: Lubiewice i Trutnowo

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
KOWALSKI Tomasz Marceli

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
BAUMGART Ireneusz

OKRĘG NR 10
Sołectwo Lubiewo-część: nr posesji 1 – 17, od 63 do końca; ulice: Kościuszki, Wojska Polskiego

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
MRÓZ Tadeusz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
NITKA Kazimierz Paweł

OKRĘG NR 11
Sołectwo Lubiewo-część: nr posesji 18 – 28; ulice: Hallera, Wincentego Witosa, Wodna; miejscowość Brukniewo

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
LEWANDOWSKI Marcin Mateusz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
IWICKI Zdzisław Roman

OKRĘG NR 12
Sołectwo Lubiewo-część: nr posesji 29 – 62; ulice: ks. Czarnowskiego, Lipowa, Polna, Sportowa

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
OSZUŚCIK Henryk

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
ZIELAZNY Krzysztof

OKRĘG NR 13
Sołectwo Klonowo-część: nr posesji 1 – 59, od 106 do końca

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
RADZIMSKA Janina

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
WINOWIECKI Mirosław

OKRĘG NR 14
Sołectwo Klonowo-część: nr posesji 60 – 105; Sołectwo Sucha-część: nr posesji 76 – 118; oraz miejscowości Bruchniewo i Koźliny

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
ŻELAZNY Tomasz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
DUKS Szymon Marian

OKRĘG NR 15
Sołectwo Cierplewo; Sołectwo Sucha-część: nr posesji 63 – 75, od 119 do końca; ulice: Główna, Kościelna, Leśna, Słoneczna; miejscowość Sokole Kuźnica;

O jeden mandat stara się 2 kandydatów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM
KARWASZ Zbigniew Kazimierz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JASTAK
NITKA Marcin Józef

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl