Poszukiwania zaginionej kobiety AKTUALIZACJA (ZDJĘCIA, WIDEO)

13 listopada 2014   Śliwice     Komentarze: 1

Na terenie gminy Śliwice trwają poszukiwania starszej kobiety, mieszkanki Lipowej Tucholskiej, która w środę rano (12.11) wyszła z domu. Kobieta cierpi na chorobę Alzheimera.

W czwartek (13.11.2014) wieczorem poszukiwania przeniosły się na teren Leśnictwa Różanek. W akcji bierze udział około 100 osób. Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta nie po raz pierwszy opuściła dom w podobny sposób i znajdowano ją w pobliskich lasach.

Rysopis zaginionej: wzrost około 160 cm, krótkie włosy. Ubrana była w czarne spodnie, czerwony sweter, a na głowie prawdopodobnie miała czapkę wyściełaną futrem.

Ktokolwiek widział kobietę o podanym rysopisie, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tucholi, ul. Świecka 23

  • e-mail:dyzurny-tuchola@bg.policja.gov.pl
  • numer telefonu: 52 33 66 200
  • numery telefonów alarmowych: 997, 112.

W poszukiwaniach biorą udział policjanci i strażacy. Lasy w okolicy miejsca zamieszkania zaginionej przeczesują jednostki OSP ze Śliwic, Rosochatki, Lińska i Lubocienia, na miejsc przyjechał autobus ze szkoły podoficerskiej z Bydgoszczy(42 osoby). Ponieważ teren poszukiwań obejmuje też częściowo województwo pomorskie z Gdańska przyjechała grupa ratowniczo-poszukiwawcza z 3 psami. Sztab utworzono w świetlicy wiejskiej w Lipowej.

Publikujemy też zdjęcie zaginionej.

 

Zdjęcia i nagranie wideo z miejsca poszukiwań Piotr Kozłowski (reporter-24.pl)

 

Komentarze

comments

1 komentarz

  1. Mieszkanka / 13 listopada 2014 w 22:00

    Znaleźli?

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl