Grali i zebrali dla Oliwiera ponad 4,5 tys. zł

28 listopada 2013   Sport  Tuchola     Komentarze: 0

Przez cały dzień w hali widowiskowo – sportowej OSiR w Tucholi odbywał się charytatywny turniej piłki nożnej, podczas którego odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz chorego Oliwiera. Akcja, którą dyrygował Wojciech Kociński, zgromadziła setki widzów, którzy mogli oglądać zmagania piłkarzy a również zasilać konto wrzucając do przygotowanych puszek pieniądze jak również brać udział w przygotowanej loterii fantowej. Zainteresowanie turniejem było ogromne, dlatego organizatorzy postanowili kontynuować akcję i zaprosili drużyny do hali na 15 grudnia. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy w imieniu rodziców Oliwiera, Barbary i Jacka Napiątek, którzy również na zakończenie imprezy podziękowali osobiście licznie zgromadzonej publiczności. Sportowo turniej zakończył się zwycięstwem MLKS Tucholanki, a w meczu dnia, drużyna Vipów pokonała 2 – 0 II ligowy, kobiecy zespół MLKS Tucholanka Joltex.

TUTAJ znajdziesz zdjęcia z turnieju.

Do zobaczenia 15 grudnia.

POMÓŻMY OLIWIERKOWI WYGRAĆ Z RAKIEM !

Wszyscy, którzy pragną pomóc Oliwierowi w walce z jego chorobą (nowotworem złośliwym oka) proszeni są o wpłaty na subkonto Oliwierka w Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Fundacja nie pobiera żadnych opłat, każda wpłata będzie w całości przeznaczona na pomoc Oliwierowi.

BPH S.A. Oddział w Warszawie 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 koniecznie z dopiskiem: 22037 Napiontek Oliwier – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Istnieje także możliwość przekazania 1% swojego podatku.

Nr KRS 0000037904 z dopiskiem Oliwier Napiontek.

Źródło: OSiR Tuchola (osirtuchola.pl)

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl