Konkurs na grafikę przygotowaną w programie Paint

26 sierpnia 2019   Tuchola     Komentarze: 0

Święto WIDOWSa tuż tuż. Przypominamy, że DNA (Dom Nurtów Artystycznych) postanowił zorganizować z tej okazji imprezę MegaBeat’y na tucholskim Rynku. Tym czasem namawiamy do udziału w MEGA-KONKURSie.

Zadanie jest banalnie proste. Używaliście kiedyś programu graficznego Paint dostarczanego razem z systemem WINDOWS? Łatwiej byłoby policzyć tych, którzy nie korzystali z tej aplikacji. Zadanie jest proste – wystarczy stworzyć dowolną grafię z pomocą tej aplikacji i zamieścić jako komentarz TUTAJ:

Na autorów najlepszych czekają nagrody. Ale to nie wszystko.

Jako że impreza MegaBeat’y odbywa się z okazji Dnia Windowsa, pojawią się podczas jej trwania zaskakujące efekty wizualne z wykorzystaniem Waszych grafik! Oczywiście nie mogło być inaczej i do stworzenia efektów wykorzystane zostanie inne kultowe narzędzie Microsoft – Power Point.

Macie niepowtarzalną okazję dać upust swojej artystycznej potrzebie tworzenia grafiki rastrowej w programie Paint! Oto zasady naszej zabawy.

Stwórz dowolny rysunek w Paincie (bez wulgarnych treści!), wrzuć go w komentarzu, polub stronę DNA i udostępnij ten post na facebook’u.

Na przesyłanie swoich dzieł macie czas do czwartku (29.08) do godz. 14.00.(Laureatów poinformowani zostaną przez messengera).

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl