Studniówka z zaręczynami (ZDJĘCIA)

28 stycznia 2018   Tuchola     Komentarze: 0

Nowodworek zawsze musi być pierwszy – słychać było na sali. Zaskoczył wszystkich, może nawet narzeczoną. Wtajemniczył jedynie DJ-a, który też przyznał, że wcześniej nie przydarzyło mu się nic podobnego.

Czas studniówek się rozpoczął. Trzy tygodnie temu świętowali maturzyści Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych (zobacz ZDJĘCIA). W sobotę (28.01) przyszła kolej na Liceum Ogólnokształcące. Studniówkę rozpoczęła symbolicznie dyrektor szkoły Urszula Piotrowska życząc udanej zabawy. Był tradycyjny polonez. Potem zabawę przerwało wydarzenie, o którym wiedziało niewielu z uczestników balu. Na środku sali pojawiła się para młodych ludzi. On postanowił. że uczyni studniówkę jeszcze bardziej niezapomnianą. Ona na wydał się równie zaskoczona. co reszta uczestników balu. Chłopak uklęknął przed dziewczyną wyciągnął w jej kierunku rękę w której trzymał pudełko z pierścionkiem i zapytał, czy wyjdzie za niego. Zaręczyny zostały przyjęte. Ktoś z tłumu podał bukiet róż, które narzeczony wręczył wybrance wyraźnie wzruszonej sytuacją.

Młodzi narzeczeni odbierali gratulacje i życzenia. Studniówka zaś toczyła się dalej. I tylko to wydarzenie sprawiło, że będzie to wyjątkowa studniówka, którą wspominać się będzie szczególnie.

Dużo więcej zdjęć wysokiej jakości (ponad 400!) czeka na Was w galerii STUDNIÓWKA LO 2018.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl