Wystawa rzeźby i malarstwa Marleny Pawlak

29 lipca 2020   Tuchola     Komentarze: 0

Od 10 do 31 sierpnia w sali wystaw Tucholskiego Ośrodka Kultury, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00* będzie można oglądać wystawę rzeźby i malarstwa Marleny Pawlak – artystki z Chojnic.

O artystce

Marlena Pawlak – urodzona w Chojnicach. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, instytutu zabytkoznawstwa i konserwatorstwa. W latach 2005-2006 odbyła roczne stypendium w Krajowym Urzędzie Konserwacji Zabytków w Schwerinie (Niemcy). Od 2009 r. pełni funkcję Miejskiego Konserwator Zabytków Chojnic, prace łączy z rozwijaniem własnej twórczości malarskiej i rzeźby. Bierze czynny udział w akcjach plastycznych promujących malarstwo wśród dzieci i młodzieży. Malarstwa uczyła się w Chojnicach u Elżbiety Połom i Danuty Wolińskiej. Jej pasją jest malarstwo, rzeźba, którą tworzy i rozwija w pracowni Chojnickim Centrum Kultury, a ostatnio również fotografia analogowa.

Uwaga! Podczas oglądania ekspozycji w dniach 10-31 sierpnia w sali będą mogły przebywać jednorazowo 4 osoby z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (maseczka ochronna, dezynfekcja rąk i odstęp).

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA WERNISAŻU

  1. Zapoznałam/em się i akceptuję procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19 obowiązujące w Tucholskim Ośrodku Kultury, nowe zasady higieny i nie mam w stosunku do nich zastrzeżeń.
  2. Jestem świadoma/y możliwości zarażenia się COVID-19. Jestem świadoma/y, iż podanie nieprawdziwych informacji naraża na kwarantannę wszystkich uczestników zajęć wraz z pracownikami jednostki, jak również ich rodzinami.
  3. Odpowiedzialność za podjętą przeze mnie decyzję związaną z uczestnictwem w wernisażu w Tucholskim Ośrodku Kultury oraz narażenie na zakażenie COVID-19 jest po mojej stronie.
  4. Nie jestem ja, ani moi najbliżsi domownicy (osoby zamieszkałe pod tym samym adresem) objęci kwarantanną, a każdy z domowników jest zdrowy.
  5. Oświadczam, że jestem zdrowy. Nie mam kataru, kaszlu, gorączki, duszności, ani nie wystąpiły u mnie żadne niepokojące objawy chorobowe.
  6. W ciągu ostatnich 24 godzin nie wystąpiły u mnie: gorączka, duszności, katar, kaszel, nie miało ono styczności z osobami, które wróciły z zagranicy lub odbywały kwarantannę.
  7. O każdorazowej zmianie powyższych oświadczeń natychmiast powiadomię Dyrektora Tucholskiego Ośrodka Kultury w Tucholi oraz pracowników Tucholskiego Ośrodka Kultury. Wyrażam zgodę na przekazanie terenowej jednostce Sanepidu danych osobowych w przypadku zarażenia COVID-19.

Link do wydarzenia na Facebook’u.

Tadżikistanka

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl