Konkurs poetycki – nagroda wydanie tomiku wierszy

2 lutego 2018   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

Fundacja czAR(T) Krzywogońca zaprasza do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Złotą Pszczołę”. Do udziału zapraszamy autorów, którzy ukończyli 18 lat i piszą po polsku.

Pierwsza Nagroda Grand Prix to Statuetka Złotej Pszczoły i nagroda pieniężna w wysokości 400 złotych oraz pobyt w siedzibie fundacji „czAR(T) Krzywogońca”, podczas którego autor pracuje nad redakcją tomu i przygotowaniem go do druku pod opieką tutora. W efekcie zwycięzca doczeka się druku tomiku poetyckiego oraz udziału w promocyjnych wieczorach autorskich.

Werdykt zostanie ogłoszony w czasie Festynu Poetyckiego Leśnej Pszczoły 2018, który odbędzie się 19 maja.

ZGŁOSZENIA
Do 28 lutego 2018 trwa I etap konkursu. Do końca lutego organizatorzy czekają na zgłoszenia, które powinny zawierać propozycję – projekt swojej książki poetyckiej dotychczas niepublikowanej w zwartej formie (1 egzemplarz), tematyką nawiązujący bezpośrednio lub pośrednio do przyrody. Zgłoszenia należy wysłać pocztą na adres:

Fundacja czAR(T) Krzywogońca
Krzywogoniec 53
89-511 Cekcyn
(z dopiskiem na kopercie: konkurs „O Złotą Pszczołę”.
Jednocześnie należy przesłać wersję elektroniczną na adres mailowy: info@cz-art.org w formie jednego zwartego pliku w formacie .doc, docx lub .rtf (z dopiskiem w temacie: konkurs „O Złotą Pszczołę”).

REGULAMIN KONKURSU
Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl