MOTOBORY – adrenalina i emocje

27 czerwca 2017   Cekcyn  Gostycyn  Imprezy  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Sport  Tuchola     Komentarze: 0

MotoBory 2017 to prawdziwa eksplozja atrakcji – raj dla miłośników mocnych wrażeń. Drift wkręcamy na najwyższe obroty – w tegorocznej edycji zobaczycie w akcji 5 driftowozów, w tym 500 konne BMW E30 Turbo oraz jedną z nielicznych driftujących dziewczyn w Polsce! Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z Drift Taxi oraz Symulatora Dachowania.

Zapraszamy w niedzielę (2.06) na terenie ZSLiT w Tucholi, start w samo południe.
Nowość na naszej imprezie to Strefa Tuningu. Ociekające stylem auta zaprezentuje grupa WANTEDS. Nie zabraknie pojazdów wagi ciężkiej – ciężarówek ARKO oraz pojazdów specjalistycznych ZST Pawłowski.

Miłośnicy dwóch kółek będą mogli podziwiać pokazy Stuntu oraz motocykle, które zaprezentuje Bractwo Motocyklowe MAGNETO Żalno-Tuchola.

Najmłodsi uczestnicy imprezy na pewno swoje miejsce znajdą w zamku dmuchanym, z którego cały dochód zostanie przekazany dla Bartka.

Klub fitness Good Line Fitness & Beauty przygotował atrakcję w postaci pokazu Kangoo Jumps.

PROGRAM IMPREZY

12.00 Rozpoczęcie imprezy, pokaz driftu
12.30 Drift Taxi
13.00 Pokaz stuntu motocyklowego
13.15 Pokaz Kangoo Jumps
13.20 Drift Taxi
15.00 Pokaz stuntu motocyklowego
15.15 Drift Taxi
16.30 Pokaz stuntu motocyklowego
16.45 Drift Taxi
18.00 Zakończenie imprezy

Impreza dedykowana Bartkowi Pociotowi – cały przychód ze sprzedaży biletów Drift Taxi zostanie przekazany na konto Bartka.

Serdecznie zapraszamy!

Motobory 2017 plakat

Jednym z dwóch zaproszonych drifterów jest Dawid Grykałowski, który na scenie driftingowej zadebiutował w 2014 roku i jest zawodnikiem serii DRIFT OPEN. Gryki i jego 520-konne BMW E30 Turbo potrafią nieźle namieszać! Więcej informacji o Dawidzie na jego fanpage’u - Gryki Drift.

Drugim gościem, który pojawi się na MotoBorach jest Julia Bieńkowska – jedna z nielicznych drifterek w Polsce, również zawodniczka serii DRIFT OPEN. Jej BMW E36 Compact posiada silnik 4.4l V8 o mocy 300KM. Jak znakomicie Julia radzi sobie w jeździe bokiem, możecie zobaczyć śledząc jej profil na www.instagram.com/julia.bienkowska.

Symulator dachowania

Wisząc do góry nogami zaledwie kilka sekund przetransferujemy Ci sporą dawkę świadomości, która wyleczy każdego ryzykanta jeżdżącego do tej pory bez zapiętych pasów.

Specjalnie przygotowane piłeczki w symulatorze dachowania będą imitowały przewożone na co dzień luzem pozostawione różne przedmioty (telefony komórkowe, laptopy, zakupy, torebki etc.)

Dzięki temu doświadczeniu pokażemy jak bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia są przewożone rzeczy codziennego użytku.

Również i w tym roku nie zabraknie pokazu Stuntu – swoje umiejętności zaprezentuje Kożyk Sv.

Strefa Tuningu to prawdziwy raj dla oczu – samochody po modyfikacjach wizualnych oraz mechanicznych będziecie mogli zobaczyć dzięki grupie WANTEDS.

MOTOBORY odbywają się pod patronatem medialnym portalu Tucholanin.pl

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2018 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl