Protestowali pod tucholskim sądem – teraz wydali ulotkę

11 kwietnia 2018   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 2

Sami ją sfinansowali, zredagowali i sami będą ją dystrybuować. Niedługo ulotka trafi do rąk mieszkańców powiatu tucholskiego. Przypomnijmy. Grupa osób, które nie godzą się ze zmianami wprowadzanymi przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, w solidarności z protestującymi w wielu miastach w Polsce, spotykali się przed tucholskim Sądem Rejonowym. Zawiązali nieformalną grupę „Tucholanie dla demokracji”. Jako grupa obywateli wyszli z inicjatywą stworzenia i rozpowszechnienia ulotki informacyjnej. Biją w niej na alarm, wyrażając swoją dezaprobatę wobec zmian wprowadzanych w systemie sądowniczym. Zachęcają też zwolenników PiS, aby przyłączyli się do ich działań, przekonując, że gdy zmieni się władza to ich przeciwnicy będą mieć wpływ na pracę sędziów.

Ulotka 'Dlaczego protestowaliśmy' Tucholanie dla dekomracji 1 strona

Ulotka 'Dlaczego protestowaliśmy' Tucholanie dla dekomracji 2 strona

Komentarze

comments

2 komentarze

  1. dusia / 11 kwietnia 2018 w 20:49

    Niech będzie jak było?????….. co to za sądy kiedy walczy się ponad 9 lat o prawdę i wkońcu wygrywa , ale nie 9 lat i odszkodowanie tylko za 3 , ile życia zmarnowane , zdrowia , nerwów .. co to za sądy kiedy sprzedaje samochód i domagam się od kupującego 100% należności zgodnie ze spisaną umową , a sędzia każe dla polubnowego załatwienia sprawy zrzec sie czesci pieniędzy….Czas na porządek .. a WY tam te świeczki dajcie lepiej P.Gersdorf bo ciemno już a ona potrzyma sobie śieczuszkę z przyjemnościa , ..

  2. PRAWO / 11 kwietnia 2018 w 18:15

    …Piłaci,na rachunek sumienia-to za darmo,od ludzi jak najdalej.W Tucholi ludzie są oki,poradzą sobie bez sądu- tylko co z elitką-no nie-z kogo będą doić?

Dodaj komentarz

© 2019 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl