Poszukiwania nie przyniosły rezultatu

14 listopada 2014   Na sygnale  Śliwice     Komentarze: 0

Nadal trwają poszukania zaginionej mieszkanki Lipowej.

Dotychczasowe działania nie przyniosły przełomu. Zaangażowanie służb mundurowych policji, straży pożarnej i leśników, jak też osób cywilnych na dużą skalę prowadzone są kolejną kolejną dobę. W czwartek do poszukiwań włączyły się specjalistyczne jednostki policji z Gdańska i Poznania z psami szkolonymi do poszukiwania ludzi wyposażonymi w lokalizatory. Z uwagi na warunki atmosferyczne pracę musiał przerwać helikopter. Z Bydgoszczy przyjechał pojazd, który emitował silne światło, które ma pomagać osobom, które straciły orientacje w terenie i szukają jakiegoś punktu odniesienia.

Teren wokół miejsca zamieszkania zaginionej praktycznie został już przeszukany. Policja nadal weryfikuje wszelkie docierające do niej sygnały i informacje. Do wszystkich komend policji rozesłany został komunikat o zaginięciu osoby na wypadek, gdyby kobieta przemieściła się jakimś środkiem transportu.

Policja nadal prosi o wszelkie informacje mogące w jakikolwiek sposób pomóc ustalić miejsce przebywania poszukiwanej lub choćby naprowadzić na jakiś trop.

Kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tucholi, ul. Świecka 23

e-mail:dyzurny-tuchola@bg.policja.gov.pl
numer telefonu: 52 33 66 200
numery telefonów alarmowych: 997, 112.

Otrzymaliśmy informację, że w poszukiwaniach poza wymienionymi jednostkami OSP z naszego województwa brały również udział jednostki z OSP Szlachta i OSP Osieczna z powiatu Starogardzkiego.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl