Dni Borów Tucholskich już za miesiąc

23 czerwca 2023   Tuchola     Komentarze: 0

Zapraszamy na 64. Dni Borów Tucholskich.

Już dziś warto zaplanować weekend od 21 do 23 lipca na moc atrakcji związanych z obchodami 54. Dni Borów Tucholskich. Zaczynamy w piątek (21.07) od dwóch koncertów z lubianymi, światowymi przebojami zespołów The Beatles i Queen. A wykonają je znakomici artyści: The Postman Polscy Beatlesi oraz Queen’s Champions.

Sobota (22.07) to z kolei dobrze znane i od lat kultywowane tradycje w postaci Dnia Folkloru Borowiackiego, XXXIX Festiwalu Muzyki Myśliwskiej im. Piotra Grzywacza, stoisk promocyjnych Lasów Państwowych oraz XI Historycznego Pochodu Borowiaków.

Zwieńczeniem drugiego dnia naszego regionalnego święta będzie koncert gwiazdy. O 21.00 w Małpim Gaju wystąpi GROMEE. Twórca muzyki dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w Polsce. Po raz pierwszy na Dniach Borów Tucholskich usłyszycie, jak zabrzmi klubowa muzyka połączona z dźwiękami gitary i perkusji. Szykuje się także multimedialne show, którego nie możecie przegapić! Oprócz występu tego uznanego DJ’a i producenta muzycznego, zaprezentują się również LEO i Dj Casprov.

W niedzielę (23.07) niecodzienna okazja do uczestnictwa w mszy hubertowskiej w oprawie muzyki myśliwskiej, a po jej zakończeniu koncert sygnalistów myśliwskich. Obchody 64. Dni Borów Tucholskich kończymy szantami nad jeziorem Głęboczek. Początek o godz. 18.00. Wystąpią zespoły „Kapitan Thorn” oraz „Trzecia Miłość”.

W programie są też turnieje sportowe, m.in. szachowy, siatkówki i piłki nożnej. Szczegóły na plakacie poniżej.

Impreza pod patronatem portalu Tucholanin.pl

DBT 2023 program

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2024 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl