REKOLEKCJE NA ZAKOŃCZENIE ROKU WIARY

18 listopada 2013   Tuchola     Komentarze: 0

Czy spotkałeś w swoim życiu Boga? Osobiście, twarzą w twarz? Czy rozmawiałeś z Nim? Czy jadłeś z Nim śniadanie, czy byłeś z Nim w kinie, na spacerze? Czy miałeś kiedyś niezbitą pewność, że jest, że słucha, że rozumie? Czy dotykałeś Jego szat, Jego ran? Czy ocierałeś pot z Jego ciała, a może czułeś, jak On ociera Twój pot i opatruje Twoje rany? Czy stawałeś przed Nim jak przed królem, z wrażenia nie mogąc wykrztusić słowa? Czy może z niedowierzaniem patrzyłeś, jak schyla się i z miłością całuje Twoje stopy? Czy spotkałeś takiego Boga?

A taki Bóg się w Tobie zakochał!

I to jest propozycja dla Ciebie: On sam – Jezus Chrystus!

Niezależnie od tego ile masz lat, gdzie pracujesz, jakie masz pasje, czy czujesz się szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie – po prostu: DAJ SIĘ ODNALEŹĆ JEZUSOWI!!

Kurs Filipa, który proponujemy, jest jedną z odpowiedzi na wezwanie do Nowej Ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą w nim uczestniczyć zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają.

Ks. Ireneusz Kalf

Termin: 22 – 24 XI 2013 (początek w piątek o 17.00)

Miejsce: Parafia Bożego Ciała w Tucholi

Zapisy: Biuro parafialne parafii Bożego Ciała, tel. 52/336 38 21

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl