Wybierz gwiazdę 58. Dni Borów Tucholskich

20 stycznia 2017   Tuchola     Komentarze: 0

Władze gminy Tuchola zaproponowały, aby mieszkańcy pomogli wybrać gwiazdę tegorocznej edycji Dni Borów Tucholskich. Dostali do wyboru czwórkę wykonawców: Anię Wyszkoni, Natalię Szroeder, Michała Szpaka i Monikę Lewczuk. Swój typ można zgłosić na fanpag’u gminy (https://www.facebook.com/Gmina-Tuchola).

Spośród wymienionych gwiazd najwięcej głosów otrzymała do tej pory Ania Wyszkoni. „każdy zna jej piosenki, w sam raz na taką imprezę” – pisze internautka w komentarzu. Ale pojawiają się też głosy o zgoła innych wykonawców. Powtarza się Dżem, Happysad. Lecz najczęściej pojawiającą się sugestią jest zaproszenie gwiazdy muzyki disco-polo.

Wybierz gwiazdę DBT 2017 disco polo

Gdyby brać pod uwagę jedynie liczbę głosów, trzeba by zaprosić zespół Akcent. Pojawia się też finansowe uzasadnienie takiego wyboru. „Szczerze mówiac gdyby zaprosić np 2 zespoły disco to ludzi na pewno było by tyle samo, bądź więcej, co przełożyło by sie na promocje imprezy. Po za tym koszt takiej imprezy był by o wiele niższy. Naddatek tej kwoty mógłby zostać przeznaczony na przykład na darmowe wesołe miasteczko dla dzieci. Co to za problem zrobić raz taki system imprezy na próbe? Jak sie nie sprawdzi wrócić do starej wersji: gwiazd za “+/-60 tyś”” – to kolejny komentarz na facebook’u.

Czy władze wsłuchają się w głos mieszkańców. Głosować można do 26 stycznia.

58. Dni Borów Tucholskich odbędą się w dniach 21 – 23 lipca.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2018 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl