WYBORY DO RADY POWIATU TUCHOLSKIEGO

19 października 2018   Cekcyn  Gostycyn  Kęsowo  Lubiewo  Śliwice  Tuchola     Komentarze: 0

WYBORY POWIAT
OKRĘG 1 – GMINA TUCHOLA O 7 mandatów walczy 52 kandydatów z 6 komitetów wyborczych Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. PIECZKA Kamila Agnieszka, Nadolnik,
  2. KLUNDER Marek,Tuchola,
  3. LEWANDOWSKA Maria Helena, Tuchola,
  4. OLESZKIEWICZ Dorota Władysława, Mały Mędromierz,
  5. SWOIŃSKI Zbigniew Zenon, Jesionowo,
  6. ZAKRYŚ Dariusz Paweł, Tuchola,
  7. KRUEGER Marzena Maria, Tuchola.

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. JANOWSKA-GIŁKA Halina Maria, Tuchola,
  2. JUTROWSKI Tomasz, Gostycyn,
  3. MACIEJASZEK Daria Marzenna, Tuchola,
  4. DERESZYŃSKI Krzysztof Mikołaj, Bladowo,
  5. GIERSZEWSKI Maciej, Tuchola,
  6. ZIENKIEWICZ Izabela Dorota, Tuchola,
  7. KLINICKI Zbigniew, Tuchola,
  8. GIERSZEWSKA Danuta Barbara, Tuchola,
  9. OSTROWSKI Jarosław, Tuchola.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. KOWALIK Jerzy, Tuchola,
  2. RODE Beata Elżbieta, Mały Mędromierz,
  3. HAŁAJDZIAK Genowefa Henryka, Tuchola,
  4. BOŚKO Patryk, Tuchola,
  5. STAWICKA Małgorzata Maria, Tuchola,
  6. RYDUCHOWSKA Jadwiga, Dąbrówka,
  7. BETKA Jaromir Maksymilian, Raciąż,
  8. CZUPRYNIAK Jan, Tuchola,
  9. SUCHOMSKI Piotr, Cekcyn.

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018

  1. ZAKRZEWSKI Ireneusz, Tuchola,
  2. TOBY Anna Maria, Tuchola,
  3. POTURALSKI Zenon, Piła,
  4. GÓRECKA Barbara, Tuchola,
  5. TYLEC-KURLANDT Anita Małgorzata, Tuchola,
  6. ERDANOWSKA-NIEMCZEWSKA Magdalena Bogna, Tuchola,
  7. REMUS Renata, Tuchola,
  8. PRZYBYSZEWSKI Marek Wojciech, Tuchola,
  9. CHMURZYŃSKI Wojciech Michał, Białowieża.

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”

  1. KIERZKOWSKI Waldemar, Tuchola,
  2. DREWCZYŃSKA Barbara Józefa, Legbąd,
  3. KOBUS Iwona Maria, Raciąż,
  4. KRYGOWSKI Dariusz Adam, Wielka Komorza,
  5. MUZIOŁ Anita Magdalena, Stobno,
  6. NURCZYŃSKI Leszek Zbigniew, Tuchola,
  7. OLLER Małgorzata Bożena, Tuchola,
  8. REDLARSKI Paweł Marek, Tuchola,
  9. SZOŁTUN Wiesław Wacław, Przy Szosie Sępoleńskiej.

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018

  1. ŁUKASZEWICZ Krzysztof Bernard, Tuchola,
  2. ALICHNIEWICZ Wiesława Zofia, Tuchola,
  3. REDING Stanisław Waldemar, Łosiny,
  4. LORCZAK Jacek Adam, Tuchola,
  5. PIOTROWSKI Waldemar, Tuchola,
  6. SZWANKOWSKA Irena Józefa, Raciąż,
  7. KARNOWSKA Lucyna, Tuchola,
  8. NIEŻÓRAWSKA Anna Maria, Tuchola,
  9. ZIELINSKI Henryk Zbigniew, Na Polach.

OKRĘG 2 – GMINY GOSTYCYN, KĘSOWO

O 6 mandatów walczy 27 kandydatów z 6 komitetów wyborczych Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. BOROWSKI Marek Kazimierz, Tuchola,
  2. PRZYTARSKA Marzena, Przyrowa,
  3. LORCZAK Ewa Barbara, Wielki Mędromierz,
  4. PIESIK Paweł, Kamienica.

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. WILKOŃSKI Andrzej, Kęsowo,
  2. PRZYTARSKA Katarzyna, Drożdzienica,
  3. KENSIK Tomasz Robert, Jeleńcz.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. BROSZKIEWICZ Piotr, Gostycyn,
  2. MAJNERT Sławomir Tomasz, Kęsowo,
  3. PRZASTEK Natalia Maria, Gostycyn,
  4. FABISZAK-TALAŚKA Daria Magdalena, Pamiętowo,
  5. RYBACKI Grzegorz Adam, Gostycyn.

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018

  1. PRZYBYSZ Jan Leon, Kęsowo,
  2. BRZUCHALSKI Zbigniew, Wielki Mędromierz,
  3. SZYLKE Mariola, Kęsowo,
  4. MODRZEJEWSKA Izabela, Kęsowo,
  5. TAJL Kamelia Jolanta, Żalno.

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO

  1. PIECHOWIAK Jerzy, Gostycyn,
  2. BANASZEK-TURZYŃSKA Justyna Dorota, Wieszczyce,
  3. DOBROWOLAŃSKA-KOSECKA Anna Maria, Tuchola,
  4. LIPIŃSKI Kazimierz, Piastoszyn,
  5. ZAKRYŚ Magdalena, Żalno.

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018

  1. MRÓZ Michał, Gostycyn,
  2. ZIEGLER Anna Maria, Pruszcz,
  3. NAHORSKA Barbara Rozalia, Mała Klonia,
  4. KILICHOWSKI Marek, Łyskowo,
  5. DONARSKI Andrzej Marek, Gostycyn.

OKRĘG 3 – GMINA CEKCYN, LUBIEWO, ŚLIWICE

O 6 mandatów walczy 54 kandydatów z 6 komitetów wyborczych Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. SIEROSŁAWSKA Agnieszka Monika, Cekcyn
  2. ANDREARCZYK Edmund, Lińsk,
  3. ZAKRYŚ Elżbieta, Klonowo,
  4. PESTKA Łukasz Jerzy, Cekcyn,
  5. ROLEWICZ Halina Felicja, Śliwice,
  6. GÓRSKA Danuta Mirosława, Wełpin,
  7. JERCHEWICZ Stanisław, Wysoka,
  8. DREWEK Tadeusz Franciszek, Cekcyn,
  9. JURASZEWSKI Mirosław Jan, Bysławek.

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. CHMARA Marcin Paweł, Cekcyn,
  2. GIŁKA Danuta Elżbieta, Krzywogoniec,
  3. ŚLIWA Jan Stefan, Cekcyn,
  4. KUZIEMSKA Irena Maria, Śliwice,
  5. MANIOWSKA Joanna, Krzywogoniec,
  6. OLSZEWSKI Sławomir Piotr, Stary Sumin,
  7. WINOWIECKA Małgorzata Barbara, Klonowo,
  8. PIESIK Bartosz Janusz, Lipowa,
  9. BRODOWSKI Krzysztof, Tuchola.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. LEWANDOWSKI Antoni, Lubiewo.
  2. BANACH Andrzej Zygfryd, Śliwiczki.
  3. HOPPE Edyta, Bysław.
  4. ZIEMANN Ewa, Lińsk.
  5. GOŁĄB Damian Sebastian, Zdroje.
  6. SZULCZYK Anna, Cekcyn.
  7. UFNOWSKA Mariola, Lipowa.
  8. OCHENDAL Stefan, Lubiewo.
  9. KROPLEWSKI Wojciech Zbigniew, Śliwice.

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018

  1. GROMOWSKA Dorota, Krzywogoniec,
  2. PRUSZAK Andrzej, Główka,
  3. PUCHOWSKI Bartosz Marcin, Wysoka,
  4. TALAŚKA Bogusława Maria, Linówek,
  5. GROMEK Marek Piotr, Minikowo,
  6. GALIŃSKA Martyna Magdalena, Płazowo,
  7. ŚWIETLIK Marzena Krystyna, Teolog,
  8. GLAZIK Katarzyna Agnieszka, Trutnowo,
  9. WRÓBLEWSKI Michał Paweł, Śliwice.

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”

  1. URBAŃSKI Andrzej Wiesław, Lińsk,
  2. ANDREARCZYK Zygmunt, Lińsk,
  3. BABIŃSKA Karolina Katarzyna, Brzozowe Błota,
  4. CHMARA Roman, Lubiewo,
  5. ŁEPEK Mirosław, Tuchola,
  6. NOWACKI Michał Łukasz, Kruszka,
  7. RETKOWSKA Angelika Maria, Cekcyn,
  8. URBAN Małgorzata Anna, Bysław,
  9. ZIELAZNA Ewa Anna, Klonowo.

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018

  1. SKAŁECKI Michał Jacek, Płazowo,
  2. WILKIEWICZ Justyna Joanna, Iwiec,
  3. ŁOBOCKA Ewa, Jabłonka,
  4. KULCZYK Marian, Bysław,
  5. MAŃKOWSKA Krystyna Jadwiga, Lubocień,
  6. OTTO Jerzy, Krąg,
  7. ZIEGERT Przemysław Ludwik, Sucha,
  8. TALAŚKA Klaudia, Łąski Piec,
  9. TARGACZEWSKI Krzysztof Sławomir, Śliwice.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

© 2020 Tucholanin.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by WordPress | Made by: jahudesign.pl